فروش سایت
خانه / عرق بوقناق / قیمت عرق بوقناق اصل | فروش داروی گیاهی با کیفیت

قیمت عرق بوقناق اصل | فروش داروی گیاهی با کیفیت

قیمت عرق بوقناق اصل

محصول عرق بوقناق یکی دیگر از محصولاتی است که در دسته عرقیات گیاهی محسوب می شود. نام دیگر بوقناق ، زول است که دارای طبیعت گرم است . بوقناق به تنهایی قندخون را کاهش می دهد به همین دلیل عرق زول اصل برای کسانی که دیابت دارند به شدت توصیه می شود. این گیاه دارای گل های به رنگ بنفش است پس می توان گفت یگی از گیاهان گلدار و خاردار است که دارای خواص دارویی برای بیماری های قندی است . گفته می شود بوقناق یا ایرنجیوم که دارای ۲۵۰ نوع است هر کدام دارای خواص درمانی متنوعی هستند که در حال حاضر ۹ گونه آن در ایران می روید .

موارد مصرف عرق بوقناق:

برای این گیاه توصیه می شود که کسانی که دارای قند خون بالا و یا بیماری دیابت هستند از این عرق گیاهی استفاده کنند. در واقع عرق بوقناق می تواند یا تحریک تولید انسولین باعث شود تا قند خون به شدت کاهش یابد . اینکار باعث می شود که ناراحتی قند شما بهبود یابد . این مسئله را باید عرض کنیم که در صورتی می توانید با بیماری دیابت مبارزه کنید که هم از داروهای تجویز شده و هم مواردی همچون ورزش ، تغذیه و غیره استفاده کنید .

فوائد عرق بوقناق :

بوقناق دارای خواص زیادی است که مهم ترین آن افزایش انسولین است . در واقع برای بوقناق موارد درمانی رایجی همچون تحریک آنزیم های کبدی ، افزایش انسولین ، بهبود دیابت و ترمیم پانکراس را نام برده اند . دیگر موارد درمانی که برای عرق گیاهی بوقناق نام برده شده عبارتند از : کاهش سکته قلبی و مغزی ، بهبود کم خونی ، بهبود تنگی نفس ، بهبود آسم و درمان بیماری ضعف عضله قلبی .

طریقه مصرف عرق بوقناق:

میزان مصرف عرق بوقناق در هر شخصی بستگی به میزان قند خون ناشتا ، عدم حساسیت ، حال عمومی شخص و توجه به بهبود بیماران دیابتی دارد. روزانه می توان ۴ تا ۴ استکان را می کرد.

عوارض جانبی عرق بوقناق:

مصرف بیش از حد این گیاه دارویی موجب افت فشار خون می شود و به همین دلیل برای جلوگیری از افقت فشار خون می توان آن را به همراه خرما و عسل میل کرد .

محل رویش گیاه بوقناق:

این گیاه در استان های آذربایجان (تبریز) ، همدان ، اصفهان ، کردستان ، دامنه های البرز و زاگرس در ارتفاع ۲۶۰۰ متر از سزح دریا می روید.

ترکیبات بوقناق:

در بعضی مناطق اروپا از ساقه پوست کنده گیاه به مصرف تغذیه می رسد . گلهای گیاه نظیر سیبک میوه کنگر فرنگی در قاعده آن مقداری اینولین وجود دارد و آن قسمت گیاه را قبل از اینکه گلها شکفته و باز شود مانند سیبک کنگر فرنگی پخته و می خورند و به همین دلیل این گیاه کنگر فرنگی وحشی هم نامیده می شود . در دانه گیاه در حدود ۲۵% مواد چرب وجود دارد .

قیمت عرق بوقناق اصل | فروش داروی گیاهی با کیفیت

سفارش عمده عرق بوقناق

سفارش عمده عرق بوقناق

سفارش عمده عرق بوقناق از

سایت عطارک

سایت زودل

سفارش عمده از گیاهان دارویی اصفهان گیاه

مراکز پخش عرق بوقناق در تهران

مراکز پخش عرق بوقناق در تهران

عرق بوقناق تهران

مجموعه ماه پلنت عامل جمع آوری و فروش انواع گیاهان دارویی به صورت بومی در ایران

فروش انواع گیاهان دارویی محدوده چهار محال و بختیاری

فروش گیاه بوقناق وحشی و فروش انواع گیاهان دارویی

شرکت اکسیر سلامتی تهران  – عرق بوقناق

شرکت مزرعه سبز (اسکندری) روزگل تنها تولید کننده عرق بوقناق اصل با فرمولاسیون خاص در ایران می باشد و تنها صادر کننده این معجون به انگلستان و جهان می باشد و مکمل دیابت نوع یک برای در مان قطعی دیابت

بزرگترین وارد کننده عرق بوقناق با کیفیت

بزرگترین وارد کننده عرق بوقناق با کیفیت

عرق بوقناق در داخل کشور تولید می شود .

لیست قیمت روز عرق بوقناق

لیست قیمت روز عرق بوقناق

لیست قیمت دارو های گیاهی :

قیمت عرق بوقناق   ۴۵۰۰ تا ۶۰۰۰

قیمت در فروشگاه ایباغ ۹۰۰۰

قیمت در فروشگاه دوادرمو ۷۰۰۰

موارد مصرف عرق بوقناق

موارد مصرف عرق بوقناق

موارد مصرف عرق بوقناق:

بیماری های خونی مانند کم خونی و کمبود پلاکت ها مانند بیماری ITP

بیماری تنگی نفس

بیماری های تنفسی مانند آسم

پیشگیری و کاهش بروز سکته های مغزی و قلبی

بیماری ضعف عضله قلبی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عرق بوقناق | بهترین قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آن

گیاهان دارویی از گذشته در فرهنگ ایرانیان حایز اهمیت بوده است. بسیاری از طبیبان در گذشته، با همین گیاهان دارویی بیماران خود را درمان می کردند. اکنون نیز از گیاهان، برای ساخت داروی های صنعتی استفاده می شود. در کنار استفاده از خود گیاه، می توان از عرق آن هم به عنوان یک درمان گر استفاده نمود. عرقیات زیادی از سوی کارگاه های عرقیات یا شرکت های صنعتی تولید می شوند. به طور عام، هر چه گیاه دارویی در بازار وجود دارد، عرق آن نیز موجود می باشد. یکی از گیاهانی که عرق آن برای درمان بیماری مختلف کارایی دارد، عرق بوقناق است. به این گیاه بابا خازن هم می گویند. عرق این گیاه به دلیل فوائد بسیاری که دارد، مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. به برخی از خواص دارویی آن در پایین اشاره می نماییم:برای پوست بدن مفید می باشد.برای رفع نفخ معده کاربرد دارد. دستگاه گوارش را پاک سازی و به کار می اندازد.بسیار ادرار آور است. غده های روی کلیه را فعال می نماید. برای ورم و سنگ کلیه مفید است. قند خون را کاهش می دهد. و ...این نکته را نباید از یاد برد که مضرات عرق بوقناق برای زنان باردار زیاد است و نباید در این دوره از این عرق استفاده کرد. برای خرید عرق بوقناق می توانید به عطاری ها یا فروشندگان داروهای گیاهی مراجعه کنید.