فروش سایت
خانه / گلاب / قیمت روز گلاب خالص | عرضه و فروش ارزان آن در کشور

قیمت روز گلاب خالص | عرضه و فروش ارزان آن در کشور

قیمت روز گلاب خالص بستگی به این دارد که در حجمی عرضه شود. اگر خریدار عمده باشید، با نرخ های کمتری می توانید این نوع از محصول را تهیه کنید. ولی قیمت برای افرادی که خرید جزئی را انجام می دهند یک سان می باشد و روی بطری های عرضه شده در بازار نرخ ها حک شده است. اما عرضه و فروش ارزان آن در کشور توسط فروشگاه های گوناگون انجام می شود. این فروشگاه ها چه در سطح شهر و چه در فضای مجازی محصول های تولید شده توسط برند های مختلفی از گلاب را عرضه می کنند که دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. برای خرید گلاب خالص باید به مرکز های معتبر فروش مراجعه نمایید.

گلاب از گل محمدی گرفته می شود، گل محمدی بسیار معطر و خوشبو و دارای خواص دارویی فراوانی می باشد، که از قدیم از آن استفاده می کردند.

در قدیم و حتی امروزه از دمنوش گل محمدی به عنوان دارو استفاده می کنند، همچنین می‌توان گل محمدی را با نعنا به ماست یا دوغ اضافه کرد که باعث خوشمزه تر شدن آنها می شود.

فروش گلاب خالص در شهر هایی همچون کاشان، شیراز و کرمانشاه وجود دارد.

گلاب را از نوعی گل رز می گیرند این گل ها دارای درختچه های کوچک با
شاخه های بسیار که دارای تیغ های ریز می باشد و گل‌های آن صورتی کمرنگ است.

گل محمدی بسیار خوش عطر و خوشبو می باشد.

قیمت روز گلاب خالص | عرضه و فروش ارزان آن در کشور

لیست قیمت فروش گلاب خالص در کشور

لیست قیمت فروش گلاب خالص در کشور فروشگاه های آنلاین قیمت های محصولات خود را به ویژه گلاب را درج می کنند و این کار خریدار را ساده می کند. چون که به راحتی می تواند قیمت ها را با بازار و سایر سایت ها مقایسه نماید. لیست قیمت فروش گلاب خالص در کشور نرخ های تولیدات کارخانه های متفاوت را در بر گرفته است که شما با بررسی این لیست می توانید بهترین محصول با مناسب ترین نرخ را برای خرید انتخاب نمائید.

با در دست داشتن قیمت ها می توانید آن ها را به راحتی مورد بررسی قرار دهید و با یکدیگر مقایسه نمائید تا در نهایت خرید خوبی داشته باشید.

برای گرفتن یک لیتر اسانس از گل محمدی ما نیاز به چهار تن گلبرگ این گل داریم و همین امر باعث افزایش قیمت اسانس گل محمدی شده است و از محصولات گرانبها می باشد.می توان از خواص درمانی گل محمدی به برطرف کردن سرفه ها و درمان دردهای شکمی و مشکلات گوارشی اشاره کرد.

همچنین می توان روغن گل محمدی را گرفت و از آن به عنوان یک ملین برای مشکل یبوست استفاده کرد، حتی بو کردن این گل باعث شادی، نشاط، آرامش و درمان افسردگی و رفع غم و اندوه و اضطراب است.

گلاب به دست آمده از گل محمدی می تواند یک لایه بردار خوب و پاک کننده آرایش عالی باشد.

 قیمت فروش گلاب خالص کشور با توجه به نوع گلاب و نوع گلهایی که در آن منطقه رشد کرده اند و میزان گلاب و بسته بندی آنها بستگی دارد.

مثلاً گلاب در شیشه های یک لیتری قطعا دارای قیمت کمتری نسبت به شیشه های دو لیتری و یا سه لیتری است.

عرضه مستقیم گلاب در ایران

عرضه مستقیم گلاب در ایرانمشتری ها عرقیات پرفروش را می توانند به طریق مستقیم خریداری نمایند. برخی از مزیت های این روش خرید عبارت به شرح زیر می باشند:

 • مشتری ها می توانند به خرید بهترین مارک عرقیات گیاهی و همین طور غیر گیاهی با قیمت های ارزان اقدام کنند.
 • آن ها می توانند نمونه های مورد نیاز شان را به مقدار دلخواه و بعضا به میزان زیاد تهیه نمایند.

این روش علاوه بر خریدار ها برای فروشنده ها هم سود های فراوانی را به همراه دارد. بر این اساس بیشتر افراد اعم از مشتری ها و همچنین فروشنده ها ترجیح می دهند که از آن در روند خرید و فروش استفاده نمایند.

شما میتوانید گلاب را به صورت مستقیم از فروشگاه های ما خریداری کنید.

همچنین اگر برای شما سخت می باشد می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید تا ما آن را برای شما ارسال کنیم.

باید توصیه هایی در مورد تولید و نگهداری گلاب بدانید، اثر ماندگاری گلاب نزدیک به یک سال است، یعنی گلاب را باید نهایتا یک سال نگه داشت و بیشتر از یکسال خاصیت و کیفیت خود را از دست می‌دهد.

بهتر است گلاب را در ظرف‌های شیشه‌ای و یخچال نگه دارید زیرا گلاب با ظروف پلاستیکی واکنش داده و کیفیت و عطر و بوی خود را از دست می‌دهد، پس از نگهداری گلاب در ظرف های پلاستیکی خودداری کنید.

بهترین ظرف برای نگهداری گلاب ظرف شیشه ای می باشد.

همچنین در زمان گلاب گیری باید تمامی ظروف و وسایل که برای تولید گلاب کار می‌روند تمیز و استریل باشند، زیرا وارد شدن میکروب در گلاب باعث وجود کپک در آن می‌شود و رنگ شفاف گلاب را از بین می‌برد و رنگ آن کدر می شود.

رنگ کدر و خراب شدن گلاب باعث می‌شود که مواد موثر آن از بین برود،در این صورت نه تنها باعث درمان نمی‌شود، بلکه باعث می‌شود که عوارض جانبی نیز داشته باشد، به همین خاطر حتماً در زمان خرید گلاب به تاریخ تولید، تاریخ انقضا و شفاف بودن آن و کد بهداشتی بر روی ظرف گلاب حتماً توجه داشته باشید.

فروش ارزان گلاب در سراسر کشور

فروش ارزان گلاب در سراسر کشور به این نکته نیز باید اشاره کرد که خرید گلاب ارزان را سعی کنید از فروشگاه هایی انجام دهید که دارای اعتبار خاص در بازار هستند. با رجوع به فروشگاه های عرض کننده این محصول ها می توانید به درصد خلوص گلاب مورد نظر تان برای خرید نیز پی ببرید. مرکز های زیادی هستند که به فروش گلاب با قیمت های باور نکردنی در سراسر کشور اقدام می نمایند. شما با استفاده از شیوه های مختلفی می توانید به خرید نمونه های ارزانی از این نمونه ها اقدام نمائید.

انتخاب این شیوه ها کاملا بستگی به نظر شخصی خود تان دارد. چیزی که واضح است این می باشد که با به کار گیری آن ها پول کمی برای خرید خود پرداخت می کنید. مرکز های فروش ارزان گلاب در سراسر کشور مان وجود دارند.

فروش گلاب در سراسر کشور با قیمت های مناسب و ارزان انجام می شود.

البته قیمت خرید گلاب به بسیاری عوامل بستگی دارد، به طور مثال قیمت گلاب معمولی با گلاب خالص و با گلاب دو آتیشه یا گلاب سه آتیشه متفاوت می باشد.

بعضی از گلاب ها داخل آنها ناخالصی می باشد، باید در این مورد حواسمان باشد و گلاب نامرغوب را نخریم، زیرا گلاب هایی که دارای ناخالصی می باشند، دیگر آن بو، عطر و کیفیت مطلوب را ندارند و حتی خواص آنها نیز کمتر می شود.

کارخانجات عرقیات فراوانی در کشور یافت می‌شود، که مهمترین آنها در شهر شیراز می باشد.

شیراز
به علت داشتن گل های محمدی و انواع گل های دیگر، کارخانه های فراوانی برای
عرق گیری این گل ها وجود دارد و به علت فراوانی این کارخانه جات ها در
شیراز، شهر شیراز از مشهور ترین و معروف ترین شهر ها در این زمینه می باشد.

البته در شهرهای دیگر همچون کاشان نیز از این کارخانه ها بسیار یافت می شود.

راهنمای تهیه گلاب خالص

راهنمای تهیه گلاب خالص

 1. گلاب های خالص بوی بسیار قوی ای دارند، به طوری که وقتی سر بطری را باز می کنید، بوی آن در فضا به سرعت می پیچید.
 2. خالص بودن گلاب، به رنگ آن هم بستگی دارد. این که می پرسند ایا گلاب خراب میشود، باید پاسخ داد که این عرق فاسد نمی شود؛ ولی خاصیت خود را با تغییر رنگ از دست می دهد. باید بدانید که گلاب های با کیفیت، رنگ زلال و شفافی دارند. پس هنگام خرید، بطری هایی را انتخاب کنید که شیشه و یا بی رنگ باشند.
 3. یک راه دیگر در زمینه تشخیص گلاب اصل از نا مرغوب این است که کمی روغن زیتون یا بادام به آن اضافه کنید و در صورت جدا شدن روغن از گلاب و همچنین از دست ندادن طعم، می دانید که گلاب اصل است.
 4. اما برای خرید گلاب خوب و اصل بایستی به مدت ماندگاری گلاب هم توجه داشته باشید. گلاب های صنعتی دارای تاریخ انقضاء هستند و بکوشید تا آن محصولی را انتخاب کنید که تازه تولید شده باشد.

ولی مسئله مهم در این بخش این است که تهیه گلاب خالص را از فروشگاه های معتبر انجام دهید. این گونه دیگر دغدغه ای نخواهید داشت و می توانید بهترین نوع محصول را تهیه کرده و با خیالی آسوده مورد استفاده قرار دهید. با در دست داشتن راهنمای تهیه گلاب خالص می توانید به نکات مذکور پی برید.

برای تهیه گلاب خالص باید به رنگ گلاب و مشخصاتی که بر روی ظرف گلاب چاپ شده است توجه کنیم.

بیشتر برای تهیه گلاب خالص به شهرهایی همچون کاشان و شیراز می روند این شهرها به دلیل آب و هوای خوبی که برای کشت گل محمدی دارند غنی از باغات گل محمدی هستند و سالانه چندین تن گلاب تولید می کنند.

همچنین به علت فراوانی بوته های گل محمدی در این مناطق هر ساله جشنی با نام، جشن گلاب گیری دارند.

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشور

کارخانجات تولید کننده گلاب در کشور بیشتر شرکت هایی که در این عرصه فعالیت می نمایند، با روش های متفاوتی محصولات شان را به فروش می رسانند که نمایندگی ها در راس آن قرار دارند. این نمایندگی ها در شهرهای گوناگونی وجود دارند که در کار پخش و توزیع و همچنین پذیرش سفارش مشتریان هستند.

راه دیگر فروش محصولات کارخانجات تولید کننده گلاب کشور، وبسایت های رسمی شان است. از این طریق هم آنان بازدید کنندگان را تشویق می نمایند تا گلاب های تولید شده را در انواع گوناگون به صورت عمده و جزئی خریداری کنند.

 برای گلاب گیری می توانیم به دو روش سنتی و صنعتی اشاره کنیم.در روش صنعتی که گلاب گیری بسیار راحت تر و پرکاربرد تر برای تولید کنندگان و مشتریان می باشد و با اینکه روش صنعتی بسیار راحت تر می باشد اما هنوز هم از روش سنتی استفاده می شود.

 در هر دوی این روش ها برای گلاب گیری از روش تقطیر استفاده می‌کنند، اما در تقطیر به روش سنتی با استفاده از آب و در روش صنعتی با استفاده از بخار آب این کار را انجام می دهند.

 روش گلاب گیری با روش صنعتی به این صورت می باشد که گلاب گیری با استفاده از ظرف های استیل و تمیز گرفته می شود که ضد زنگ زدگی نیز می باشد، زیرا اکثر ظرف ها با بخار آب شروع به واکنش داده و اکسیده می شوند، ما باید از ظرفی استفاده کنیم که تمیز و ضد زنگ زدگی باشد، همانند ظرف استیل و یا مس.

برای این کار سعی می کنند که بخار آب را لابلای گلبرگهای گل محمدی قرار دهند سپس بخاری که از این حرارت پدید می‌آید را توسط مبرد که لوله هایی که دارای جریان سرد هوا می‌باشند عبور داده می شود که بخار در اینجا به آب تبدیل شده است این آب همان گلاب ما می‌باشد که درون ظرف مخصوص ریخته می‌شود.

گلاب دو آتیشه چیست؟

گلاب دو آتیشه چیست؟ نوع دو آتشه گلاب از دیر باز در کشورمان تولید می شده و تا هنوز هم این کار از سوی کارگاه ها و شرکت های صنعتی انجام می گردد. این گونه از عرقدارای خواص بسیار زیادی می باشد و برای درمان بیماری های متفاوتی بکار برده می شود. طبیبان سنتی زیادی می باشند که این گلاب را برای بیماران خود تجویز می نمایند.

همانطور که می دانید گلاب را به وسیله تقطیر به دست می‌آورند حال در این روش بر روی گل محمدی آب ریخته و تقطیر را انجام می دهند یا با بخار آب تقطیر را انجام می دهند بعد از مرحله اول سری دوم میتوان به جای آب و بخار آب از خود گلاب استفاده نمود و از تقطیر دوباره آن گلابی حاصل می شود که به آن گلاب دو آتیشه می گویند که اگر این مرحله را ادامه دهیم و سه بار تقطیر کنیم به آن گلاب سه آتیشه می گوییم.

گلاب دو آتیشه، نسبت به گلاب معمولی دارای عطر و بو و کیفیت و حتی خواص فراوان تری می باشد.

گلاب دو آتیشه از لحاظ مزه، تلخی بیشتری  نسبت به گلاب معمولی دارد.

تولید گلاب خالص در سایز های مختلف

تولید گلاب خالص در سایز های مختلف سایز های مختلف گلاب خالص از این قرار است:

 • نیم لیتری
 • یک لیتری
 • یک و نیم لیتری
 • دو لیتری
 • و غیره

گلاب های خالص را شرکت های تولیدی به صورت عمده و جزئی عرضه می کنند و هر خریداری می تواند آن را در هر حجمی که نیاز دارد بخرد و از آن در امور و کارهای گوناگونی کار بگیرد. کارخانه های تولید گلاب خالص در سایز های مختلفی این محصول را به بازار فروش وارد می نماید که در همین بخش مورد بررسی قرار گرفت.

برای گلاب خانگی به روش سنتی نیاز به گلبرگ گل محمدی آب و ظرف‌های مخصوص گلاب گیری داریم، که باید ظرف های ما تمیز و استریل باشند.

معمولاً برای هر ۶۰ کیلوگرم گل صد لیتر  آب در نظر می‌گیرند.

گلاب حاصل از این مقدار گلبرگ و آب ۳۰ لیتر می باشد، که به این گلاب، گلاب مایع یا گلاب اصلی می گویند.

فصل برداشت گلبرگ های گل محمدی فصل اردیبهشت تا اواخر خرداد  می باشد.

طبع گلاب گرم می  باشد و خواص درمانی و زیبایی فراوانی دارد.

استفاده از گلاب خوشبو باعث می‌شود که تا حدودی جریان خون ما افزایش یابد و بافت پوست را به تولید سلول‌های جدید تشویق می کند و در نتیجه باعث زیبایی پوست نیز می‌شود.

همچنین خوردن گلاب برای دفع بوی بد دهان مفید می باشد و همچنین سردردهای مزمن را نیز از بین می‌برد.

خوردن گلاب برای بیماران قلبی نیز مفید می باشد در روزهای گرم سال می توان گل برگ های آن را درون یک لیوان دوغ ریخت و نوش جان کرد.

بازار بزرگ فروش گلاب خالص در کشور

بازار بزرگ فروش گلاب خالص در کشور از جمله بازارهای بزرگ فروش گلاب خالص در زمان حاضر سایت های گوناگون اینترنتی هستند که انواع مختلفی از برندها را به فروش می رسانند و در همین حال گلاب خالص را با تضمین برای خریداران در سراسر کشور عرضه می دارند. از فروشگاه های معتبر آنلاین به آسانی می توان خرید گلاب خالص و تضمینی را انجام داد. این گونه از بازار ها با استفاده از راه کار های متفاوتی محصولات خود شان را به شما عرضه می نمایند. آن ها از روش های عمده و خرده و حضوری و غیر حضوری و مستقیم و غیره این روند را به پیش می برند.

هر یک از این راهبرد ها دارای خصوصیت های خاص به خود می باشند که مشتری ها باید از این ویژگی ها قبل از انتخاب روش مورد علاقه خود آگاه باشند.

گلاب ربیع یک محصول ایرانی می باشد و ایران اولین کشور تولید کننده گلاب است زیرا  که ایران دارای شهرت جهانی در پرورش گل محمدی می باشد.

بنابراین ما باید در این زمینه تلاش بسیار فراوانی کنیم که بتوانیم تولید این محصول را ارتقاء بدهیم و با کیفیت بالا این محصول را در بازارهای خارجی  وارد کنیم زیرا کیفیت بالا باعث می‌شود که گلاب ایرانی زادگاه خود را نشان دهد و هیچگاه شهرت خود را از دست ندهد.

کارگاه‌های گلاب‌گیری و یا باغ های گل محمدی نیز خود دارای جاذبه های توریستی نیز می باشد و می توان از مناظر زیبا و بسیار معطر گلستانها در کشور دیدن کرد که همین امر باعث گردشگری و خدمات توریستی شده است و باعث درآمد نیز گشته است.

خرید و فروش گلاب در تهران

خرید و فروش گلاب در تهراناین دسته از مراکز علاوه بر این که در تهران وجود دارند در شهر های دیگر کشور نیز دایر شده اند و به راحتی قابل دسترسی می باشند. نام و نشانی این نوع از فروشگاه ها را می توانید از طریق اینترنت به دست آورید و با رجوع به این مکان ها خرید تان را به درستی پایان دهید.

گزینه بعدی فروشگاه های آنلاین هستند که در بالا درباره شان توضیحات مفصلی داده شد. خلاصه این که خرید و فروش گلاب در تهران از جانب مراکز مخلتفی صورت می گیرد. آن ها با ستفاده از روش های گوناگونی فروش شان را انجام می دهند. این مرکز ها قیمت گلاب ناب کاشان و قیمت گلاب سنگین و نرخ نمونه های دیگر را نیز قبل از فروش آن ها به اطلاع مشتری ها می رسانند.

برای استفاده از گلاب برای  مو میتوان با استفاده از گلاب به موهایمان درخشش فوق العاده بدهیم.

استفاده از گلاب برای مو ها باعث تقویت ریشه مو می شود همچنین می تواند کنترل کننده شوره پوست سر نیز باشد.

خرید و فروش گلاب در تهران کار دشواری نمی باشد زیرا می توان به راحتی با مراجعه به فروشگاه های مطمئن گلاب مورد نظر خود را خریداری کرد و به خانه آورد و می‌توان حتی به صورت اینترنتی آن را سفارش داد. البته بهتر است برای مطمئن بودن از نوع گلاب و کیفیت آن را به صورت سفارشی از فروشگاه های مطمئن ما می‌توانیم بهترین نوع گلاب را با استفاده از اینترنت از شرکت‌های ما درخواست بدهید که ما در اسرع وقت گلاب مورد نظرتان را به محلی که می خواهید ارسال کنیم.

خواص گلاب خالص

خواص گلاب خالص

 1. از بین برنده هر گونه استرس و افسردگی است.
 2. نشاط آور می باشد.
 3. آرامش بخش است.
 4. برای کسانی می خواهند معده خود را تقویت کنند، توصیه می گردد.
 5. برای شفاف سازی پوست بسیار کاربردی است.
 6. از آن می توان در کارهای مختلفی استفاده کرد.
 7. نرم کننده لب و دهان می باشد.
 8. موها را می توان با آن تقویت کرد.
 9. و …

گلاب خالص موارد استفاده گوناگونی نیز دارد که می شود با آن انواع نوشیدنی ها را تهیه کرد و در همین حال شیرینی های متنوع و خوشمزه ای را هم پخت. علاقه مند ها برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خواص گلاب خالص می توانند به مقاله های اینترنتی رجوع نمایند و آگاهی های خود را بالا برند تا بتوانند محصول های با کیفیتی را خریداری کنند.

اگر قصد دارید این محصول را مورد استفاده قرار دهید باید این خاصیت ها را بدانید تا بتوانید این نمونه ها را به نحوه درست و قابل قبولی به کار برید.

گلاب بسیار پر خاصیت می‌باشد گلاب را می‌توانیم در غذاهایمان ریخته که باعث طعم و بوی بی نظیری می شود.

از خواص گلاب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  درمان زخم معده
 •  درمان فشار خون بالا
 •  درمان گردش خون ضعیف
 •  موثر برای رفع سردرد ها
 •  مفید برای بیماری های قلبی
 •  افسردگی
 •  جلوگیری از استرس و اضطراب
 • برطرف کردن اگزما، آکنه، جوش های پوستی

 همانطور که می دانید گلاب یک ضد افسردگی عالی می باشد زیرا عطر و بوی گلاب باعث آرامش اعصاب می شود و خلق و خوهای بسیار تند را آرام می کند و از تنش در ذهن شما نیز جلوگیری می کند شاید به همین دلیل است که در مراسم‌های عزاداری از گلاب استفاده می‌کنند تا بتوانند ایجاد آرامش کنند و از تنش و اضطراب جلوگیری کنند همچنین از آن میتوان به عنوان یک مسکن و  تسکین دهنده بسیار قوی استفاده نمود.

توزیع یکنواخت و ارزان گلاب خالص در سراسر کشور

توزیع یکنواخت و ارزان گلاب خالص در سراسر کشورشرکت های توزیع این محصولات را از طریق نمایندگی های شان به دست کسانی که قصد تهیه نمونه های طبیعی را دارند می رسانند.

راه های توزیع گلاب ارزان قیمت خالص، متفاوت است و هر شرکتی سعی می کند تا کوتاه ترین مسیر را برای فروش بهتر و بیشتر انتخاب کند. خریداران که فاکتور قیمت ارزان برای شان مهم است نیز می توانند به شیوه های گوناگونی گلاب ارگانیک و مرغوب را با نرخ پایین بخرند.

اکثر شرکت ها و کارخانه های تولید کننده گلاب و عرقیجات به توزیع ارزان گلاب خالص در کشور می پردازند.

توزیع عمده گلاب باعث پایین آمدن قیمت تمام شده آن می باشد.

گلاب ها دارای نام‌ها و برندهای متفاوتی می باشد.

برند گلاب ما، از برند بهترین و معروفترین برندهای ممکن در بازار می باشد که همیشه مشتریان خود را راضی نگه داشته است و علت کیفیت بالای آن هیچ گاه باعث پشیمانی هیچ مشتری از خریدش نشده است.

فروش فوق العاده به همراه تخفیفات ویژه گلاب خالص در کشور

فروش فوق العاده به همراه تخفیفات ویژه گلاب خالص در کشور فروشگاه های متعدد اینترنتی معتبر گلاب های خالص را از برندهای محبوب خریداری کرده و به خریداران در هر جایی از ایران که زندگی می کنند با در نظر گرفتن تخفیف های ویژه ارسال می نمایند.

مرکز های فروش فوق العاده به همراه تخفیفات ویژه گلاب خالص در کشور در شهر های مختلفی واقع شده اند و این محصول ها را در حراج قرار می دهند. از این رو شما می توانید به این فروشگاه ها مراجعه نمائید و این نمونه ها را با نازل ترین قیمت ها خریداری کنید.

در بعضی مواقع فروش فوق العاده به همراه تخفیفاتی برای محصولات ما از جمله گلاب داریم که شما می توانید با سر زدن به سایت ما همیشه از بودن یا نبودن این تخفیفات مطلع شوید.

البته اگر شما به صورت همیشه و ممتد از ما خرید کنید و جزو آن دسته از مشتریان و خریدارانی باشید که  همیشه از ما خرید میکنید قطعاً شرکت ما تخفیفاتی برای شما در نظر خواهد گرفت باعث رضایت شما عزیزان می باشد.

سریع ترین راه خرید گلاب خالص در کشور

سریع ترین راه خرید گلاب خالص در کشورخریدار ها قیمت نمونه های مختلف گیاهی را نیز در سایت های اینترنتی می توانند مشاهده کنند. برای مثال قیمت گلاب کوچک را ابتدا در این سایت ها می بینند و پس از آن خرید شان را به این طریق به پایان می رسانند.

گلاب یکی از محصولاتی می باشد که کاربرد فراوانی در روز زندگی روزمره ما دارد و در هر خانه‌ ایرانی که بروید، قطعاً یک شیشه گلاب داخل یخچال خود دارند.

قطعاً یکی از سریع ترین راه های خرید گلاب خالص در کشور همین خرید اینترنتی از فروشگاه ها و سایت های فروش می باشد.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما محصول مورد نظر خود را با توجه به اندازه و نوع بسته بندی انتخاب نموده و سپس آن را در سبد خرید خود قرار دهید و در مدت زمان بسیار کمی آن را برای شما ارسال خواهیم کرد.

عوامل موثر در فروش گلاب خالص در کشور

عوامل موثر در فروش گلاب خالص در کشور

 • برند تولید کننده. هر چه قدر که برند تولیدی این محصول ها معروف تر باشد می توانند محصول های خود را به میزان بیشتری به فروش برساند.
 • کیفیتی نمونه ها. هر چه که میزا کیفیتی کالا ها بالا تر باشد خریدار های زیاد تری برای تهیه آن ها به سوی مرکز های فروش رهسپار می گردند.
 • قیمت. نرخ محصولات بسیار اهمیت دارد. از این رو زمانی که قیمت پایین تر باشد این نمونه ها فروش بیشتری خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید به سایت های آنلاین مراجعه نمائید.

برای فروش هر چه بهتر گلاب باید عواملی که در فروش آن موثر هستند را مدنظر داشت.

عواملی موثر در فروش گلاب:

 •  نوع بسته بندی گلاب
 •  ظرف گلاب
 •  کیفیت گلاب
 •  تاریخ تولید و انقضای آن
 •  مطمئن بودن از تمیزی گلاب به دست آمده
 •  برند گلاب

خریداران گلاب خالص در ایران

خریداران گلاب خالص در ایراناگر مشتری ها نتوانستند این فروشگاه ها را بیابند می توانند این محصول ها را با درجه خلوص بسیار بالا از طریق ورود به فروشگاه های اینترنتی تهیه نمایند. مشتری ها می توانند به طرق دلخواه شان روند خرید را به پیش برند که این موضوع بستگی به مقدار نیاز آن ها به این محصول و همین طور بستگی به توانایی آن ها در استفاده از روش های خرید دارد.

گلاب از دست عرقیات هایی می باشد که دارای خواص بسیاری می باشد و استفاده های فراوانی دارد حتی می توان از آن به عنوان سوغات به همراه خود برد برای خرید گلاب اصل و درجه یک بهتر است به فروشندگان ای مراجعه کنید که خود نیز تولید کننده می باشد شما نیازی نیست که حتماً به مرکزی مراجعه کنید که خود تولید کننده آن هستند بلکه می توانید از طریق اینترنتی نیز آن را را سفارش دهید.خریداران گلاب خالص معمولا بهترین گلاب ها را می شناسند و همیشه از بهترین و مارک ها و برند ها استفاده می کنند.

برند های برتر تولید کننده گلاب خالص در کشور

برند های برتر تولید کننده گلاب خالص در کشوربیشتر این کارخانه ها در شهر کاشان وجود دارند و تحت نظارت اتحادیه گلاب کاشان مشغول به کار و فعالیت می باشند. آن ها از سوی خود مرکز هایی را به عنوان نمایندگی گلاب خالص در شهر های مختلف در سراسر ایران تعیین می نمایند که وظیفه این نمایندگی ها عرضه و فروش برترین نوع محصول های تولید شده توسط کارخانه های برتر موجود در کشور مان می باشد.

این شرکت ها از بهترین مواد اولیه در تولید این نمونه ها استفاده می کنند. از این طریق است که توانسته اند در ایران و همچنین در بازار بین المللی پر آوازه گردند.

بهترین تولید کنندگان گلاب در کشور گلاب کاشان گلاب شیراز و گلاب گره بان در کرمانشاه می باشد.

گلاب سنتی یعنی گلابی که به روش سنتی گرفته می شود دارای قیمتی بالاتر نسبت به نوع صنعتی آن یعنی گلابی که به روش صنعتی گرفته میشود است.

همچنین گلاب سنتی دارای خواص بیشتری نسبت به گلاب صنعتی می باشد.

تهیه گلاب خالص در بسته بندی های متنوع در کشور

تهیه گلاب خالص در بسته بندی های متنوع در کشور

 • ۱ لیتری
 • ۲ لیتری
 • ۴ لیتری

زمانی که شما به عنوان خریدار وارد فروئشگاه می شوید و می خواهید مقدار مورد نیاز تان از این محصول را خریداری کنید با بسته بندی هایی با اندازه های ذکر شده رو به رو می گردید. طبیعی است که هر چه قدر که میزان نیاز شما به این محصول کمتر باشد بسته های کوچک تر و متوسط را برای خرید انتخاب می نمائید. هر چه قدر که احتیاج تان به این محصول بیشتر باشد می توانید بسته های بزرگ تر را تهیه کنید. این روند را کارخانه های تولید کننده برای رفاه حال شما مشتری های عزیز در نظر گرفته اند.

گلاب را در بسته های متنوع وارد بازار می کنند.

گلاب را در بسته هایی همچون نیم لیتری، یک لیتری و دو لیتری و سه لیتری و بیشتر می ریزند، همچنین در ظهر های شیشه‌ای با ابعاد های متفاوت، سپس آن را به فروشگاه های مورد نظر در بازار می فرستند.

موارد استفاده گلاب خالص

موارد استفاده گلاب خالص

 • این محصول در تهیه بعضی از غذا ها و شیرینی ها و حلوا ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 • بسیاری از افراد هستند که از این محصول به دلیل خاصیت درمانی که دارند استفاده می نمایند.
 • برخی از اشخاص این نمونه را برای شادابی و جوان سازی پوست شان به کار می برند.

برای این که بتوانید آگاهی های خود را در این باره افزایش دهید می توانید با افراد کارشناس در این عرصه مشورت نمائید و یا به مقاله های اینترنتی سر بزنید و اطلاعات تان را بالا برید. این محصول به اندازه ای ناب و مرغوب است که به سرعت اثر های خود را نشان می دهد. به همین دلیل است که بیشتر خریدار ها از آن در موارد مذکور استفاده می کنند.

گلاب دارای موارد استفاده فراوانی می باشد که می توان  از کاربرد های آن به صنایع غذایی، صنایع دارویی و صنایع بهداشتی اشاره نمود.

حتی در اکثر شیرینی جات ها از آن استفاده می کنند.

در صنعت عطرسازی نیز کاربرد فراوانی دارد و اکثر کارخانه های عطر سازی از عصاره آن استفاده می کنند.

همچنین در غذاهایی همچون حلوا و شله زرد و در بعضی از خورشت ها و در اکثر شیرینی ها و بستنی ها از آن استفاده می شود، که بیشتر در صنایع غذایی برای خوش بو کردن و خوش عطر کردن غذاها از آن استفاده می کنیم.

همچنین در صنایع دارویی نیز از آن استفاده می شود و برای درمان خیلی از بیماری ها میتوان از گلاب استفاده کرد به طور مثال برای درمان سردرد و برای کاهش فشار خون و برای جلوگیری از آکنه و لک های پوستی و غیره و در صنایع آرایشی نیز می‌توان از آن استفاده کرد برای براق کردن موها و شفاف کردن آن ها و محکم کردن ریشه های مو و برای پوست نیز می‌توان از آن استفاده کرد زیرا استفاده از آن بر روی پوست باعث افزایش جریان خون در زیر پوست می شود.

انواع گلاب خالص کدام اند؟

انواع گلاب خالص کدام اند؟نمونه ای از این محصول هم در فروشگاه ها به خریدار ها فروخته می شود که به صورت اسپری عرضه می گردد. قیمت اسپری گلاب را می توانید با رجوع به همین فروشگاه ها دریابید. نمونه های دیگر این محصول انواع دو آتشه و چهار آتشه هستند که در بخش های قبل در رابطه با آن ها اشاره هایی نمودیم. 

علاقه مند ها به کسب آگاهی های بیشتر در زمینه نمونه های گوناگون این کالا می توانند به مطالب موجود در سایت های آنلاین مراجعه کنند و یا با افرادی که در این عرصه تبحر خاص و زیادی را دارند به صحبت و مشورت بنشینند. 

انواع گلاب خالص را بر اساس درجه خالص بودن آن به چند دسته تقسیم می کنند.

دسته بندی گلاب ها بر اساس خلوص آنها:

 •  گلاب سنگین که به آن گلاب درجه یک نیز می‌گویند
 •  گلاب سبک به آن گلاب درجه ۲ نیز می گویند
 •  گلاب دو آتیشه اصل
 •  گلاب سه آتیشه اصل
 •  آب پس از آب

پرفروش ترین انواع گلاب خالص در کشور

پرفروش ترین انواع گلاب خالص در کشورآن ها با خرید گلاب اصل کاشان از بهترین نمونه ها بهره مند می گردند. این نمونه از محصول ها از طریق نمایندگی های فروش این محصولات به دست مشتری ها می رسند. ناگفته نماند که این محصول ها علاوه بر این که در داخل کشور دارای مشتری های زیادی می باشند در خارج از ایران نیز طرفدار های زیادی دارند.

زیرا بسیار خالص و ناب هستند و همین امر سبب شده است که توجه همگان را به سوی خود جلب نماید و جزو پر فروش ترین محصولات به شمار رود. این محصول ها در بین مشتری ها شناخته شده هستند و از طریق فروشگاه های معتبر و برتر موجود در ایران به فروش می روند و شما هم اگر خواهان تهیه این نمونه ها هستید برای خرید آن ها باید به این مراکز رجوع نمائید.

پرفروش ترین نوع گلاب در کشور همان گلاب خالص می باشد که بیشتر برای مصارف خانگی و خوردنی استفاده می گردد.

 همچنین استفاده از گلاب در مذهب ما کاربرد فراوانی دارد.

در مراسم های همچون مراسم های سوگواری، زیارتگاه ها، مکان های متبرک از گلاب استفاده می‌کنند.

کشور های وارد کننده گلاب خالص

کشور های وارد کننده گلاب خالصشرکت هایی که در امر صادرات و واردات کار می کنند نمونه های مرغوبی را برای صادر کردن انتخاب می کنند. برخی از این نمونه ها عبارت می باشند از:

 • گلاب دو آتیشه
 • گلاب چهار آتیشه
 • انواع عرقیات کاشان

این محصول ها به دلیل مرغوبیت زیادی که دارند باعث جذب مشتری های زیاد از سراسر جهان می شوند. از این رو شرکت های مذکور سعی خود را به کار می برند تا این کالا ها را به منطقه های متقاظی ارسال کنند و موجب شوند که جایگاه شان در سطح بین المللی بالا رود.

شهر کاشان از مهمترین شهرها در زمینه تولید گلاب و انواع عرقیات می باشد، که با گسترش تولید گل و تبدیل آن به گلاب و صادرات آن به کشورهای مختلف باعث اشتغال زایی بالایی به صورت دائمی و فصلی شده است و همین امر باعث جلوگیری از مهاجرت خیلی ها به دلیل بیکاری به شهرهای دیگر می شود.

امروزه نزدیک به ۳۰ کشور جهان طالب گلاب ایرانی می باشند.

کشورهایی همچون امارات متحده عربی، فرانسه، آمریکا، آلمان، چین، کانادا انگلستان، استرالیا، سوئد و اتریش و ….

بازرگانی فروش گلاب خالص

بازرگانی فروش گلاب خالصبر این اساس شرکت های متعددی در کشور مان راه اندازی شده اند که این نمونه ها را با مرغوبیت بسیار زیاد به فروش می رسانند. بسیاری از این تولید کننده ها هم هستند که به واسطه تهیه و تولید بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول ها و عرضه آن ها به بازار توانسته اند علاوه بر بازار داخلی در تجارت خارجی و بین المللی نیز بدرخشند.

همان طور که مشتری های این محصول صد در صد طبیعی در ایران بی شمار هستند در تجارت جانی نیز افراد خریدار زیادی هستند که طرفدار این محصول های تولید شده در کشور ما می باشند.

ما با تولید گلاب خالص آن را به صورت عمده به شهرهای مختلفی ارسال می‌کنیم.

شهر های مختلف کشور عزیزمان گلابها خالص را در فروشگاه های خود به فروش می رسانند.

تهیه گلاب کار سختی نمی باشد و به راحتی، آن را می‌توان از تولیدکننده اصلی خریداری نمود.

مزیت های استفاده از گلاب خالص

مزیت های استفاده از گلاب خالصبه همین خاطر زمانی که قصد خرید گلاب را دارید سعی کنید که به فروشگاه های مطرح موجود در کشور بروید و این محصولات را بخرید. زیرا این فروشگاه ها با شرکت های معتبر کار می کنند و تولیدات مرغوب آن ها را به شما می فروشند.

مخلوط عرق کاسنی و گلاب نیز اگر چه ترکیب دو نوع عرق می باشد اما بسیار خالص و طبیعی است و دارای فواید بسیار زیادی هم می باشد. تعداد زیادی از مردم به دلیل ویژگی های فراوانی که این نمونه ها دارند تمام تلاش شان را به کار می برند تا بتوانند آن ها را خریداری نمایند و به خوبی مورد استفاده قرار دهند.

استفاده از گلاب دارای مزیت های فراوانی می باشد که بسیار به آنها اشاره کرده مزیت‌های همچون از بین بردن استرس و اضطراب و باعث آرامش می گردد همچنین می توان برای زیبایی نیز از آن استفاده نمود.

حتی در مواردی پشه ای پوست را نیش می زند می توانید اگر به الکل دسترسی
نداشتید بجای الکل از گلاب استفاده کنید و از عفونت و زخم شدن جای نیش حشره
جلوگیری کنید، زیرا گلاب یک پاک کننده قوی می باشد.

تهیه گلاب خالص به قیمت روز بازار

تهیه گلاب خالص به قیمت روز بازاربه طور کلی قیمت یک عامل بسیار با اهمیت در روند خرید برای مشتری ها می باشد. به همین دلیل هم است که خریدار ها ابتدا باید این عامل مهم را دریافت کنند تا بتوئانند کار شان را به درستی به پایان برسانند.

شما پس از دریافت این نرخ روز می توانید به فروشگاه های عرضه کننده این محصول ها بروید و خرید تان را به درستی انجام دهید و نمونه های خالص و نابی را خریداری کنید. این نرخ ها در خود کارخانه های تولید کننده تعیین می گردند. سپس به اطلاع مشتری ها می رسند.

برای تهیه گلاب خالص به قیمت روز بازار می‌توان آن را به صورت عمده از ما خریداری کنید زیرا باعث پایین آمدن قیمت تمام شده آن می گردد با تهیه گلاب از ما به صورت مستقیم باعث حذف دلالان می شوید و همین امر باعث کاهش قیمت گلاب می گردد.

ما یکی از بهترین فروشندگان عمده گلاب در کشور می باشیم، شما با خرید از ما باعث تضمین خرید خود می شود.

مطالب اختصاصی در مورد گلاب خالص

مطالب اختصاصی در مورد گلاب خالص  گلاب نیز یک زیبا کننده و پاک کننده آرایش نیز می باشد می‌توانیم گلاب را بر روی پمبه ریخته و به صورت خود بزنیم.

گلاب تمامی کثیفی ها و آلودگی ها و چربی ها را از پوست شما پاک می کند و می تواند گردش خون را در زیر پوست افزایش دهد که گردش خون باعث می شود که باعث شود سلول های جدید تولید کنند.

استفاده از گلاب به هیچ وجه باعث ایجاد حساسیت و یا قرمزی بر روی پوست نمی‌شود و حتی باعث زدن جوش نمی شود.

بلکه برعکس باعث بهتر شدن پوست می شود.

علل استفاده از گلاب خالص

علل استفاده از گلاب خالص

 علل های مختلفی برای استفاده از گلاب وجود دارد گلاب دارای بو و عطر خاص می باشد،همچنین باعث خوشمزه تر شدن غذا های ما می گردد و در عین حال دارای خواص دارویی می باشد همچنین استفاده مداوم آن باعث از بین بردن بعضی از مریضی ها همچون گرفتگی رگ ها می گردد.

گلاب را میتوان جایگزین محصولات شیمیایی برای پاک کردن پوست کرد چنین
به علاوه بر پاک کردن پوست از انواع چربی ها و غبار ها باعث طراوت و شادابی
پوست نیز می شود بهترین زمان استفاده از گلاب زمانی می باشد که شما از
حمام بیرون می آید زیرا منافذ پوست شما باز شده است و با استفاده از گلاب
باعث می‌شود که در پوست شما به سرعت جذب شود.

بهتر است برای این کار گلاب را درون اسپری ریخته و به صورت خود اسپری کنید.

اگر
به اسپری دسترسی نداشتید، میتوان گلاب را توسط پنبه‌ای به صورت زد در این
زمان که از حمام می آید باعث می شود که جریان خون شما افزایش یابد و باعث
شادابی هرچه بیشتر پوست شما می شود و اگر این کار را به صورت مداوم انجام
دهید نتایج بهتر و مطلوب تری خواهید گرفت به علت داشتن خواص ضد میکروبی و
ضد عفونی کنندگی که هست باعث آبدار کردن پوست سر و مو می شود.

حتی
گلاب را می توان برای رفع جوشهای بدن نیز استفاده کرد می توان برای اینکار
گلاب را توسط یک قطره چکان کوچک آن به پوست و موی سر خود زد.

خواص دارویی گلاب برای درمان جوش

خواص دارویی گلاب برای درمان جوش 

 همانطور که گفته شد یکی از اثرات مفید گلاب بر روی پوست می باشد.

از مهم ترین کاربردهای گلاب مواظبت از پوست می باشد.

و برای انواع پوست مناسب می باشد، مخصوصا پوست های حساس و خشک.

حتی به علت ضدعفونی کننده آن برای شستشوی چشم نیز مفید می باشد زمانی که می‌خواهید از آن به عنوان شستشوی چشم استفاده کنید باید مطمئن باشیم که گلاب شما عاری از هر گونه میکروبی است باید استریل باشد حتی زمانی که شما خسته می باشید می توان این گلاب را به پشت بلکه چشمتان بزنید و باعث از بین رفتن خستگی خود شوید. برای افرادی که گرما زده شده اند در فصل های گرم تابستان می توان مقداری گلاب را به همراه یخ به فرد گرما زده خوراند.

گلاب گرمی بدن را ازبین می برد و باعث خنکی می شود همچنین بدن را نیز تقویت می‌کند.

صفر تا صد تولید گلاب طبیعی

صفر تا صد تولید گلاب طبیعی خیلی‌ها گلاب را در خانه می‌گیرند که باز دارای روشهای متفاوتی می باشد به طور مثال گلاب را می توان در خانه به این صورت گرفت که نزدیک به چند مشت گلبرگ گل محمدی را شستشو داده و بر روی حرارت کم و ملایم گذاشته تا آب بیندازد و به جوش بیاید و وقتی یکی، دو تا غل زد می توان زیر آن را خاموش کرد و گذاشت که به آرامی خنک شود.

بهتر است در خنک کردن آن عجله نکنیم و بگذاریم خود به آرامی خنک  شود، سپس می‌توان آب آن را درون بطری های مخصوص ریخته و بهتر است که بطری ما شیشه‌ای باشد زیرا استفاده از بطری های پلاستیکی باعث می شود زمان فاسد شدن آن زودتر اتفاق بیفتد و کیفت خود را از دست بدهد.

برای پوست و موهایتان از آن می توانید استفاده کنید.

ا

هر آنچه در مورد فروش گلاب باید بدانیم

هر آنچه در مورد فروش گلاب باید بدانیم

برای فروش گلاب باید انواع گلاب و کیفیت آنها را بشناسیم و با انواع برند ها آشنایی داشته باشیم و باید بدانیم که گلاب خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد.

 روش دیگری برای گلاب گیری می باشد که روش سنتی تقطیر است.

در این روش
گل برگ ها را شستشو داده و داخل ظرفی یا قابلمه ایی ریخته و به مقدار کمی
آب نیز داخل قابلمه ریخته و بر روی حرارت گذاشته سپس به جای در قابلمه یک
سینی بر روی قابلمه گذاشته و بالای سینی را آب یخ یا خنک ریخته.

زمانی
که گل برگ و آب ما که بر روی حرارت گذاشته ایم تا به جوش بیاید ایجاد بخار
کند این بخار به سینی ما که خنک است برخورد می کند و بخار به قطره های ریز
تبدیل می شود که درون قابلمه نیز کاسه ایی گذاشته که قطراتی که برمی گردند
به ظرف داخل این کاسه می افتند که این قطرات همان گلاب ما می باشد.

مشخصات گلاب درجه یک چیست؟

مشخصات گلاب درجه یک چیست؟

از آن جایی که تقاضای گلاب در بازار بسیار زیاد می باشد، بسیاری از افراد سودجو هستند که اقدام به تولید گلاب های ارزان قیمت و تقلبی می کنند که متاسفانه تعداد آن ها نیز بسیار زیاد است و انتخاب گلاب طبیعی و درجه یک را کمی دشوار می کند.

حال در این قسمت مشخصات گلاب درجه یک و ممتاز را برای شما بیان خواهیم کرد که با اطلاع از آن ها به راحتی می توانید گلاب اصلی را از نمونه های تقلبی آن متمایز کنید.

مشخصات گلاب درجه یک به شرح زیر است:

 •  دارای رنگ روشن و شفافی می‌باشد
 •  بندی آن ها در ظروف شیشه ای می باشد
 •  دارای کد بهداشتی و تاریخ تولید و تاریخ انقضا بر روی بسته میباشد
 •  دارای بو و عطر بسیار خوبی می باشد

صادرات گلاب خالص به قیمت تولید

صادرات گلاب خالص به قیمت تولید

با پرورش گل محمدی و تولید گلاب و صادرات آن به انواع کشورها باعث شده که خود اشتغالی بالایی داشته باشیم.

زیرا ایران از اولین کشورهای تولید کننده و صادر کننده گلاب در جهان می باشد.

همچنین گلاب ایران دارای اصالت و مرغوبیت بالایی می باشد که کشورهای فراوانی طالب گلاب  ایران می‌باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خرید و فروش گلاب و عرقیات با قیمت مناسب

کشور ما به دلیل شرایط آب و هوایی خاص، دارای گیاهان دارویی بسیار متنوعی است که از گذشته تاکنون تولید عرقیات مختلف از این گیاهان رایج بوده و هم اکنون با استفاده ا

دیدگاهتان را بنویسید