فروش سایت
خانه / عرق بوقناق / خرید عرق بوقناق | بهترین قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آن

خرید عرق بوقناق | بهترین قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آن

گیاهان دارویی از گذشته در فرهنگ ایرانیان حایز اهمیت بوده است. بسیاری از طبیبان در گذشته، با همین گیاهان دارویی بیماران خود را درمان می کردند. اکنون نیز از گیاهان، برای ساخت داروی های صنعتی استفاده می شود. 

در کنار استفاده از خود گیاه، می توان از عرق آن هم به عنوان یک درمان گر استفاده نمود. عرقیات زیادی از سوی کارگاه های عرقیات یا شرکت های صنعتی تولید می شوند. به طور عام، هر چه گیاه دارویی در بازار وجود دارد، عرق آن نیز موجود می باشد. 

یکی از گیاهانی که عرق آن برای درمان بیماری مختلف کارایی دارد، عرق بوقناق است. به این گیاه بابا خازن هم می گویند. عرق این گیاه به دلیل فوائد بسیاری که دارد، مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. به برخی از خواص دارویی آن در پایین اشاره می نماییم:

  • برای پوست بدن مفید می باشد.
  • برای رفع نفخ معده کاربرد دارد. 
  • دستگاه گوارش را پاک سازی و به کار می اندازد.
  • بسیار ادرار آور است. 
  • غده های روی کلیه را فعال می نماید. 
  • برای ورم و سنگ کلیه مفید است. 
  • قند خون را کاهش می دهد. 
  • و …

این نکته را نباید از یاد برد که مضرات عرق بوقناق برای زنان باردار زیاد است و نباید در این دوره از این عرق استفاده کرد. 

برای خرید عرق بوقناق می توانید به عطاری ها یا فروشندگان داروهای گیاهی مراجعه کنید. 

خرید عرق بوقناق | بهترین قیمت هر بشکه ۲۰ لیتری آن

قیمت عرق بوقناق اصل

 قیمت عرق بوقناق اصل عرق بوقناق اصل و ارگانیک را فروشندگان گیاهان دارویی، عطاری ها و شرکت های مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند تولید و وارد بازار می نمایند. برای خرید عرق بوقناق ارگانیک می توانید به یکی از این مواردی که اشاره شد، اعتماد کرده و آن را خریداری کنید. 

فواید عرق بوقناق سبب شده تا این گیاه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. برای درمان بسیاری از بیماری ها، طبیبان سنتی آن را توصیه می کنند. عرق بوقناق واقعی و مرغوب، با شیوه سنتی بخار دادن و عرق گیری تولید می شود. این عرق را می توان به شیوه های مختلفی مورد استفاده قرار داد. 

بهترین قیمت فروش عرق بوقناق

بهترین قیمت فروش عرق بوقناق قیمت عرق بوقناق بیشتر به ارگانیک بودن آن ربط دارد. البته شرکت هایی که تولید کننده این نوع عرق هستند، آن را به دلیل بسته بندی که انجام می دهند، با قیمت های مختلفی به فروش می رسانند. 

برای این که بهترین نوع عرق بوقناق را پیدا نمایید و همچنین از قیمت آن آگاهی حاصل کنید، می توانید به عطاری ها و فروشگاه های داروهای گیاهی که این عرق را تولید می نمایند سر بزنید و در کنار با خبر شدن از قیمت، از خواص و معایب بیشتر آن نیز معلومات بگیرید. 

عرق بوقناق صادارتی

عرق بوقناق صادارتی عرق بوقناق ایرانی به اندازه ای مرغوب می باشد که آن را به کشورهای مختلفی صادر می کنند. این عرق در کنار سایر عرقیات گیاهی به کشورهای خاورمیانه، حوزه خلیج فارس و سایر کشور های اروپایی و آسیایی صادر می شود. 

این عرق که خواص بسیاری دارد، چه در داخل و چه در بیرون کشور، مشتریان پر و پاقرص خود را دارا می باشد و بسیاری هستند که خریدار این عرق پر خاصیت می باشند. 

مرکز تولید عرق بوقناق کجاست ؟

مرکز تولید عرق بوقناق کجاست ؟به طور کلی در بیشتر شهرهای ایران، به ویژه آن مناطقی که گیاه بوقناق وجود دارد، شرکت های تولیدی عرقیات گیاهی، عرق این گیاه را تولید می نمایند. نمی توان مشخص از منطقه یا شهر خاصی نام برد که این عرق در آن تولید می شود. با همه این ها شما در هر شهری که زندگی می کنید، می توانید عرق بوقناق ارزان و اصل را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. 

عطاری ها و فروشگاه های داروهای گیاهی، این عرق را به فروش می رسانند و همچنین شرکت های صنعتی، نمایندگی هایی در بیشتر شهرهای ایران دارند که می توان عرق ارگانیک و اصل بوقناق را خریداری نمود و از آن برای درمان و پیش گیری بیماری های مختلف استفاده کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عرق بوقناق اصل | فروش داروی گیاهی با کیفیت

قیمت عرق بوقناق اصل محصول عرق بوقناق یکی دیگر از محصولاتی است که در دسته …

دیدگاهتان را بنویسید