فروش سایت
خانه / عرقیات / خرید عرقیات در تهران | بهترین عمده فروشان تهرانی کدامند ؟

خرید عرقیات در تهران | بهترین عمده فروشان تهرانی کدامند ؟

بهترین عمده فروشان تهرانی کدامند؟ مراجعه به مراکز فروش ، دیدن قیمت ها و پرسیدن درباره کیفیت ها از راه های پیدا کردن بهترین نوع عمده فروشی از لحاظ قیمت و کیفیت به شمار می رود. خرید عرقیات در تهران در مراکز مختلفی امکان پذیر است که از جمله آن ها می توان به طب گیاهی فروشگاه مرکزی شفا، عرقیات گیاهی یاقوت، عطاری ابن سینا و بسیاری دیگر که از عمده فروشان برتر استان تهران هستند را  نام برد. برای پیدا کردن و خرید عرقیات ارزان در تهران و سایر شهر ها می توان به مراکزی که به فروش عمده می پردازند مراجعه کنیم و پس از مشاهده لیست قیمت هر کدام بهترین مرکز را برای خرید انتخاب کنیم

خرید عرقیات در تهران | بهترین  عمده فروشان تهرانی کدامند ؟

عمده فروشان عرقیات در تهران کدامند ؟

عمده فروشان عرقیات در تهران کدامند ؟

عرقیات در شهرها و استان های مختلفی از جمله فارس و اصفهان تولید می شوند گلاب، عرق نعنا، عرق بهار نارنج و عرق بید مشک از جمله مهم ترین عرقیات به شمار می روند خواص درمانی فراوانی که برای عرقیات بیان شده است باعث شده از اهمیت خاصی برخوردار باشند به عنوان مثال می توان از خواص عرق بید مشک برای تقویت قلب و رفع ناراحتی های اعصاب یا از کاربرد های  عرق نعناع برای رفع دل درد، دل پیچه، نفخ و تقویت کننده معده کودکان اشاره کرد. انواع دیگری از عرقیات با کاربرد های فراوان وجود دارند که برای اطلاعات بیشتر می توان به کتاب های گیاهان دارویی یا وب سایت های در این زمینه، مراجعه کرد.

عمده فروشان عرقیات در تهران کدامند؟ گل‌ چای،  گلدارو، گلبرگ و شرکت گل پخش آوند تنها تعدادی از عمده  فروشان عرقیات در تهران به شمار می روند. برای پیدا کردن عمده فروشان دیگر در شهر تهران می توان از عطاری ها و مراکز فروش گیاهان دارویی سوال پرسید یا از طریق اینترنت آدرس، شماره تلفن و لیست قیمت های آن ها را به دست آورد

تولید کنندگان برتر عرقیات استان تهران

تولید کنندگان برتر عرقیات  استان تهران

تولید کنندگان بسیاری در تهران دیگر شهر ها فعالیت می کنند که بعضی از آن ها ممکن است با استفاده از مواد غیرمجاز، تاریخ مصرف گذشته یا به نوعی تقلب، جنس اصلی را به مشتریان ندهند و با این کار نه تنها به نام و برند خود بلکه به مشتریان نیز آسیب وارد کنند زیرا استفاده از عرقیات تقلبی عوارضی دارد که می توان به مواردی مانند مسمومیت‌های کبدی، عوارض بینایی و حتی کوری، ضعیف شدن کلیه ها، سقط جنین، عفونت‌، التهاب‌های گوارشی و اسهال، آلرژی، حساسیت، عوارض پوستی، کهیر، جوش، لک اشاره کرد که فقط تعدادی از مضرات عرقیات تقلبی به شمار می آیند و لذا خرید عرقیات را باید از برند تولید کنندگان و مراکز فروش برتر و معتبر انجام داد

تولیدی های معتبر عرقیات معمولا در شهرک های صنعتی و درون سوله های مخصوص این کار فعالیت می کنند. بنابراین اگر می خواهید تولیدکنندگان برتر عرقیات استان تهران را پیدا کنید کافیست لیست شهرک های صنعتی استان تهران را بررسی کرده و شرکت های تولیدکننده عرقیات گیاهی را شناسایی کنید. به عنوان مثال می توانیم به برند معروف ترگل اشاره کنیم. مجتمع کشت و صنعت ایران ترگل که صاحب برند عرقیات ترگل است دارای سوله های مجهز و پیشرفته ای در شهرک صنعتی نظرآباد کرج است. این شرکت از سال ۱۳۵۶ تاسیس شده است و یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان حوزه عرقیات گیاهی است.

تشخیص عرقیات مرغوب

تشخیص عرقیات مرغوب

عرقیات از تقطیر بخار حاصل از جوشاندن گیاهان حاصل می شود ولی گاهی برخی از کارخانجات تولید عرقیات محصول تقلبی را به جای اصل به مشتری می دهند که از جمله تقلب هایی که انجام می دهند این است که به جای تقطیر بخار گیاه، جوشانده ی گیاه  را ارائه می دهند یا از هیچ گیاهی برای تولید عرقیات استفاده  نمی کنند و ترکیبی از مواد شیمیایی و اسانس با آب را به مشتری می دهند. پس برای خرید عرقیات مرغوب و اطمینان از اصل بودن آن ها، باید به نکات مهمی توجه کرد که از جمله آن ها می توان به آرم استاندارد، مجوزهای وزارت بهداشت،  ‌تاریخ تولید و مصرف  و خرید از فروشگاه‌های معتبر اشاره کرد. همچنین می توان از طریق رنگ عرقیات نیز به اصل بودن یا نبودن آن ها پی برد زیرا هرگونه از عرقیات رنگ و بوی مخصوص خود را دارند. اکثر عرقیات باید بی رنگ و شفاف باشند و هرگونه کدری علامت وجود ناخالصی درون آن است. همچنین لازم به ذکر است که بوی زیادی نیز علامت ناخالصی است. یکی از شگردهای برخی کلاهبرداران این عرصه افزایش بوی گلاب است! طوری که وقتی شما بو می کنید حس می کنید گلاب غلیظ است در حالیکه به آن اسانس و عطر افزوده اند و گلاب کیفیت چندانی ندارد!

لیست قیمت انواع عرقیات در تهران

لیست قیمت انواع عرقیات در تهران

لیست قیمت عرقیات در تهران با مراجعه به عطاری ها و مراکز فروش دارو های گیاهی قابل دسترسی است. عمده فروشان ایرانی پس از خریداری این محصولات، آن ها را برای توزیع در عطاری ها به سراسر کشور ارسال می کنند. امکان سفارش نیز به روش های گوناگون ارتباط اینترنتی و تماس تلفنی برای متقاضیان سراسر کشور وجود دارد.

خرید عرقیات در تهران از نمایندگی

عرقیات گیاهی تقریبا در اکثر استان های کشور تولید می شود. و هر استانی در تولید یکی از عرقیات زبانزد است. زیرا زمین آن منطقه مناسب کشت گیاه خاصی است. به عنوان مثال بهترین نوع آویشن، آویشن شیرازی است. پس باید انتظار داشت عرق آویشنی که از آویشن شیراز بدست بیاید بهترین کیفیت را داشته باشد. مثال دیگر می تواند کاسنی باشد که در مناطق سردسیریِ دامنه زاگرس بهترین نوع آن کشت می شود. تولید کنندگان عرق کاسنی نیز گیاه کاسنی را اغلب از مناطق غربی کشور تهیه می کنند گرچه استان های شرقی نیز دارای زمین های کشت کاسنی هستند. به عنوان مثال یکی از استان های شرقی زبانزد در کاسنی، خراسان شمالی است.

این مقدمه را ذکر کردیم تا اشاره کنیم خرید عرقیات در پایتخت می تواند از نمایندگی های معتبر تولید عرقیات در سراسر کشور صورت بگیرد. شرکت های تولیدکننده گلاب در استان فارس اعم از شیراز و داراب و جهرم و … برخی درتهران مرکز پخش و برخی نمایندگی اختصاصی دارند. تولیدکنندگان عرقیات استان های شیراز و شهر کاشان و اطراف آن، اغلب در تهران نمایندگی و مرکز پخش دارند. بقیه استان ها به دلیل عدم برند شدن در این حوزه، اکثرا با عطاری های مخصوص خود کار می کنند و نتوانسته اند برند خود را در مقابل بزرگان این حوزه مطرح کنند.

حال اگر می خواهید عرقیات گیاهی را از نمایندگی های برندهای معتبر تهیه کنید می توانید با سرچ در اینترنت و مراجعه به سایت این شرکت ها و برندها، آدرس نمایندگی آن ها در تهران را بیابید. همچنین می توانید به راسته عطاری ها در بازار تهران مراجعه کنید که این ها مستقیم از کاشان و قمصر و نیاسر عرقیجات گیاهی را برای عرضه به تهران می آورند.

فروش عمده عرقیات گیاهی کاشان در تهران

در بند قبلی توضیح دادیم که نمایندگی های برندهای معتبر در تهران را چگونه می توان یافت. حال این بحث پیش می آید که میزان مصرف ما چقدر است؟ آیا شما در حوزه عرقیات فعالیت دارید یا یک مصرف کننده خانگی هستید؟ اگر صرفا یک مصرف کننده خانگی هستید توصیه ما این است که از نمایندگی شرکت های معتبر تولید عرقیات خرید کنید. اما اگر در این حوزه فعالیت دارید به شما توصیه می کنیم به سراغ پخش کننده ها بروید. زیرا پخش کننده ها سفارش های بالایی دارند و به همین دلیل به قیمت پایین تری از نمایندگی ها، عرقیجات گیاهی را عرضه می کنند. در واقع فروش عمده عرقیات گیاهی کاشان در تهران فقط به دست پخش کننده های عرقیات در تهران اتفاق می افتد و نازل ترین قیمت فروش عمده عرقیات در تهران را تنها و تنها می توانید در پخش کننده ها پیدا کنید.

بهترین مارک عرقیات گیاهی کاشان و شیراز

برای پیدا کردن بهترین مارک عرقیات گیاهی کاشان و شیراز می بایست پارامترهای مهم در انتخاب این شرکت را دسته بندی کنیم. بهترین مارک عرقیات گیاهی باید متعلق به شرکتی باشد که اولا دارای گواهی های استاندارد و سیب سلامت و تائیدیه های وزارت بهداشت باشد. دوما کیفیت عرقیاتی که عرضه می کند بالا باشد و برای تهیه عرقیات گیاهی از ناخالصی ها و افزودنی ها استفاده نکند. سوما قیمت عرقیات را متناسب با محصول و شرایط جامعه تعیین کند. این عوامل دست به دست هم می دهد و بهترین مارک عرقیات گیاهی کاشان و شیراز معین می شود. برای شهر کاشان می توان شرکت گلاب کعبه را به عنوان یکی از برندهای اصیل و قدیمی تولیدکننده عرقیات معرفی کرد. که سابقه حدود نیم قرن فعالیت در این حوزه را دارد و توانسته است با ایجاد اشتغال و عرضه عرقیات با کیفیت سهم مهمی در اقتصاد منطقه و همچنین سطح رضایتمندی بالایی را در بازخوردهای مشتریان داشته باشد.

به عنوان مثال دیگر یکی از بهترین مارک های عرقیات گیاهی شیراز برند اردیبهشت است که متعلق به شرکت گل قطره شیراز است. این مجموعه دارای چند سوله در استان فارس و دارای نمایندگی عرضه و فروش در استان تهران می باشد. تصویر زیر مربوط به سوله این مجموعه می باشد.

بهترین مارک عرقیات گیاهی کاشان و شیراز
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خرید و فروش گلاب و عرقیات با قیمت مناسب

کشور ما به دلیل شرایط آب و هوایی خاص، دارای گیاهان دارویی بسیار متنوعی است که از گذشته تاکنون تولید عرقیات مختلف از این گیاهان رایج بوده و هم اکنون با استفاده ا

دیدگاهتان را بنویسید